Fermierii reclamă prețul îngrășămintelor! “Sunt prețuri de monopol”

Fermierii români reclamă un nou fenomen îngrijorător pe piața inputurilor agricole din România. Aceștia susțin că prețul îngrășămintelor a ajuns din nou la cote extrem de ridicate, fapt care provoacă dificultăți financiare și mai mari pentru agricultorii care erau deja…









































