
NU RATA! Ce pregătește ministrul Daea pentru fermieri în 2023!


Suntem în pragul Sărbătorilor de iarnă, vremea când tragi linie și vezi ce ai realizat peste an, dar îți trasezi și obiectivele pentru anul următor.
Ministrul Agriculturii, Petre Daea va fi în această seară în studioul AgroTV, unde va face bilanțul agriculturii și va vorbi despre cum și-a propus să vină în sprijinul fermierilor români în anul 2023.
Nu rata, de la ora 20.00, emisiunea „Agricultura la Raport”, realizată de Ovidiu Ghinea!
Ciprian Voinea
NOTĂ Imaginile folosite au caracter ilustrativ. Unele sunt preluate de pe internet si pot sa nu se identifice cu momentul sau subiectul ori sa nu reflecte exact realitatea articolului.
ATENȚIE! Orice comentariu trebuie aprobat de un moderator, de aceea pot apărea întârzieri în publicarea lor. Ne rezervăm dreptul de a respinge sau a șterge parțial acele comentarii care nu respectă o conduită civilizată sau sunt contrare normelor legale de comunicare în spațiul public.































