
A condus tractorul ca pe arătură și distrus o mașină


Un bărbat care conducea un tractor nu a încercat prea mult să evite mașinile parcate și a lovit una dintre ele.
Polițiștii din orașul Târgul Cărbunești, județul Gorj, au fost anunțați de proprietarul autoturismului parcat că a fost lovit de un tractor. Din primele verificări, s-a constatat că șoferul tractorului era un bărbat în vârstă de 35 de ani care conducea un tractor neînmatriculat și neînregistrat.
Polițiștii au deschis un dosar penal, relatează pandurul.ro
Liliana Postica
NOTĂ Imaginile folosite au caracter ilustrativ. Unele sunt preluate de pe internet si pot sa nu se identifice cu momentul sau subiectul ori sa nu reflecte exact realitatea articolului.
ATENȚIE! Orice comentariu trebuie aprobat de un moderator, de aceea pot apărea întârzieri în publicarea lor. Ne rezervăm dreptul de a respinge sau a șterge parțial acele comentarii care nu respectă o conduită civilizată sau sunt contrare normelor legale de comunicare în spațiul public.






























