
Și-a găsit sfârșitul sub tractor!


Nenorocire în comuna Beleți Negrești, județul Argeș! Un apel la 112 anunța că o persoană fost prinsă sub un tractor. Imediat pompierii s-au deplasat spre locul indicat în încercarea de a salva viața tractoristului.
La misiune au participat pompierii de la Garda de Intervenție Topoloveni și Detașamentul din comuna Bradu cu o autospecială de stingere, precum și o ambulanță SMURD, solicitându-se, de asemenea, sprijinul unui echipaj de descarcerare.
Ajunse la fața locului, forțele de intervenție au identificat o victimă de sex masculin, în vârstă de aproximativ 52 ani, blocată sub utilaj.
Pompierii și paramedicii au acționat de urgență pentru extragerea acesteia, însă, cu toate eforturile depuse, au constatat că persoana prezenta semne incompatibile cu viața și a fost declarat decesul.
Elena Picu
NOTĂ Imaginile folosite au caracter ilustrativ. Unele sunt preluate de pe internet si pot sa nu se identifice cu momentul sau subiectul ori sa nu reflecte exact realitatea articolului.
ATENȚIE! Orice comentariu trebuie aprobat de un moderator, de aceea pot apărea întârzieri în publicarea lor. Ne rezervăm dreptul de a respinge sau a șterge parțial acele comentarii care nu respectă o conduită civilizată sau sunt contrare normelor legale de comunicare în spațiul public.































