VIDEO Dr. Ing. Horia Ghibu – Cum scapi de buruienile din curte, printr-o metodă BIO

costrei cum scapi de buruieni

Lupta cu buruienile este una cu care orice gospodar este obișnuit. An de an, aceste plante își fac apariția în locuri nedorite și nu doar că afectează aspectul estetic al gospodăriei, dar pot și servi drept casă pentru diverse insecte sau dăunători. Tocmai de aceea, ne trebuie o soluție simplă și rapidă prin care putem scăpa de ele, dar care să fie sigură pentru folosirea în preajma animalelor de companie din curte. În emisiunea ”Ce vor plantele”, Dr. ing. Horia Ghibu îți explică cum scapi de buruienile din curte, cu ajutorul unui produs bio.

Picture of Ionuț Fîntînă
Ionuț Fîntînă
Pentru a obține informații suplimentare sau pentru a adresa întrebări realizatorilor emisiunii „Ce vor plantele”, folosiți doar adresa de email – cevorplantele@agro-tv.ro

Cele mai citite în ultimele zile

PUBLICITATE

  • Banner KWS

  • © AGRO TV 2025 | Toate drepturile rezervate | Este interzisă reproducerea integrală sau parțială, ori distribuirea conținutului, fără menționarea sursei.