
Sfârșit tragic după ce a dispărut cu tractorul unui prieten!

Sfârșit tragic pentru un bărbat din Hisiaș, comuna Ghizela, județul Timiș, care a fost găsit mort la câteva zile după ce a dispărut cu tractorul unui prieten, informează tion.ro.
Miercuri seară, bărbatul în vârstă de 66 de ani îi ceruse tractorul unui prieten pentru a merge a doua zi după lemne, într-o pădure din apropierea localității. Observând că bărbatul nu se mai întoarce de la pădure, vecinii l-au dat dispărut.
Din păcate, sâmbătă, 11 octombrie, polițiștii i-au găsit trupul neînsuflețit la marginea unui drum forestier.
„Din verificările efectuate, s-a stabilit că acesta se afla în evidențele medicului de familie, fiind cunoscut cu afecțiuni medicale”, au precizat reprezentanții Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) Timiș.
Ciprian Voinea
NOTĂ Imaginile folosite au caracter ilustrativ. Unele sunt preluate de pe internet si pot sa nu se identifice cu momentul sau subiectul ori sa nu reflecte exact realitatea articolului.
ATENȚIE! Orice comentariu trebuie aprobat de un moderator, de aceea pot apărea întârzieri în publicarea lor. Ne rezervăm dreptul de a respinge sau a șterge parțial acele comentarii care nu respectă o conduită civilizată sau sunt contrare normelor legale de comunicare în spațiul public.

































