
ORA 20.00 – Agricultura la Raport. Prognozele specialiștilor pentru sectorul vegetal


O nouă ediție Agricultura la Raport, cel mai urmărit talk show agricol din România, vă aduce astăzi în atenție sectorul vegetal.
Realizatorul Ovidiu Ghinea va discuta alături de invitații săi despre prognozele referitoare la producția din acest sector, tendințele pieței și așteptările pe care le au fermierii de la acest an agricol.
Sunteți și dumneavoastră invitați să participați la aceste discuții, folosind pagina oficială a emisiunii, Agro TV – Agricultura la Raport. Acolo vă așteptăm toate mesajele și putem ține legătura în permanență!
Puteți vedea sau revedea emisiunile aici.
Florentin Iuga
NOTĂ Imaginile folosite au caracter ilustrativ. Unele sunt preluate de pe internet si pot sa nu se identifice cu momentul sau subiectul ori sa nu reflecte exact realitatea articolului.
ATENȚIE! Orice comentariu trebuie aprobat de un moderator, de aceea pot apărea întârzieri în publicarea lor. Ne rezervăm dreptul de a respinge sau a șterge parțial acele comentarii care nu respectă o conduită civilizată sau sunt contrare normelor legale de comunicare în spațiul public.






























