19 aprilie 2021 - 08:04

Locuri de munca disponibile la UPL, lider global de solutii complete pentru culturi

UPL, lider global de solutii complete pentru culturi angajează:

KEY Account Farm Manager (2 posturi)

  • zona de Sud-Est a Romaniei
  • Zona Vest, Nord-Vest

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor UPL, in special a bio-solutiilor si a solutiilor destinate dezvoltarii agriculturii sustenabile la nivelul fermelor mari din zona alocata
  • Crearea de cerere de vanzare la nivelul fermelor alocate si sustinerea campaniilor UPL de promovare a produselor
  • Infiintarea si urmarirea loturilor demonstrative la nivel de ferma
  • Consilierea tehnica a fermierilor

Cerinte:

  • Studii superioare agronomice
  • Experienta minim 5 ani in promovarea/vanzarea de inputuri Agricole, in special produse de protectia plantelor
  • Experienta in promovarea/vanzarea biostimulatorilor, bio-solutiilor /agricultura ecologica, constituie un avantaj
  • Cunoasterea teritoriului alocat in detaliu – bune conexiuni cu fermierii lideri de opinie din zona alocata
  • Cunostinte de baza in utilizarea calculatorului si a pachetului Microsoft Office
  • Abilitati de comunicare si prezentare
  • Abilitati de influentare si negociere
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitatea de a calatori

Beneficii:

  • Oportunitatea de a fi parte a unui proiect global de succes
  • Salariu motivant
  • Masina de serviciu
  • Acumulare de experienta in noile cerinte ale agriculturii moderne

Contact :  office.romania@upl-ltd.com